Hakkımızda

2019 yılında Cüneyt Çağlayan tarafından Türkiye’de ev/yaşam, dekorasyon ve ev tekstili alanında tüketici ihtiyaçlarına yönelik yapılan doğru analizler sonucu en uygun ürün ve hizmetin sunulması adına yaratılan CUSCO HOME kısa sürede sektörün lider markası konumuna gelmeyi hedef  bilmektedir.. Global bir marka olmayı hedefleyen CUSCO HOME,  Türkiye’nin uluslararası arenada en büyük temsilcilerinden biri olma yolunda ilerlemektedir.

Öncelikle ev tekstili ürünlerini Avrupai desenlerle buluşturarak ürünlerini klasik stilden daha güncel ve modernize formlara taşıyan CUSCO HOME, ürün yelpazesini kısa sürede cam ve kristal, mutfak/sofra, plastik ürünler, ev giyimi, ürünleri ve kozmetik gibi farklı kategorilerle de genişletmiştir. Özgün tasarımlar ile zenginleşen geniş ürün yelpazesiyle CUSCO HOME, sektöre hızlı bir şekilde girmiş ve hedeflerinin doğrultusunda faaliyet göstermektedir.

 

Her zaman mağazalarında müşterilere ziyaretleri sırasında kendilerini evlerinde gibi rahat hissetmelerini sağlayacak bir deneyim yaşatmayı hedefleyen CUSCO HOME, www.cuscohome.comonline alışveriş adresi üzerinden de ziyaretçilerine de aynı ortamı sunmaktadır.

 

İş ortaklarımıza karşı duyduğumuz sorumluluk bilincini her daim göz önünde bulunduran, güvenilirlik ve adalet kavramlarının arkasında duran, çalışanlarının haklarını her zaman gözeten, empati yapan ve aynı enerjiyi paylaşan bir marka olmak önceliğimizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir